تبلیغات
سایت رسمی شهر تویسركان:اخبار روز تویسركان،تاریخچه تویسركان،گالری عكس تویسركان،منبع جامع اطلاعات شهری تویسركان - امام جمعه تویسركان:دولت خود را از افرادی مثل مشایی دور كند
امام جمعه تویسركان با اشاره به سخنان اخیر مشائی گفت: در هر لباس یا مقامی نباید از كسی حمایت افراطی كرد مگر حمایت از حق باشد و دولت باید از این افراد دور شود.متاسفانه هر از چند گاهی مسئول دفتر رئیس جمهور افاضه‌هایی می‌كنند كه در این افاضات به غیر از تفرقه، اعتقادات مردم را نیز به سخره می‌گیرند. 

متن کامل در ادامه مطلب...
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی ارزنده ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه تویسركان اظهار داشت: برای ادا كردن هر كاری اگر انسان نسبت به آن معرفت داشته باشد به معنی واقعی حق آن را می‌تواند ادا می‌كند و اگر ما به معنی واقعی شناخت و معرفت ماه مبارك رمضان پی ببریم، می‌توانیم از این ماه بهره لازم را ببریم. 
وی افزود: لازمه شناخت ماه مبارك رمضان، معرفت، بینش و دانش نسبت به این ماه است تا بتوانیم از فضیلت این ماه بهره‌مند شویم و در گام نخست بحث ورود به ماه مبارك رمضان است كه قبل از ورود به این ماه باید با طهارت وارد شویم و حق هیچ كس در ذمه ما نباشد و در این ماه فقط حق خود را با خداوند تسویه كنید چون در این ماه خداوند میزبان است و باید از این مزبانی برای تعالی خود استفاده كنیم. 
خطیب جمعه تویسركان اضافه كرد: باید مواظب بود كه فقط در ماه مبارك رمضان تشنگی و گرسنگی شامل حال ما نشود و اگر قرار باشد كه در ماه مبارك رمضان فقط نخوریم و نیاشامیم اما دست به غیبت، حسادت، كبر و تكبر، دروغ‌گویی، تهمت و افترا و سخت‌گیری بر زن و بچه بزنیم و یا به مردم ظلم كنیم از این روز‌ه‌داری فقط یك گرسنگی و تشنگی به جا می‌ماند. 
ـ وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان اخیر مشائی گفت: متاسفانه هر از چند گاهی مسئول دفتر رئیس جمهور افاضه‌هایی می‌كنند كه در این افاضات به غیر از تفرقه، اعتقادات مردم را نیز به سخره می‌گیرند. 
وی عنوان داشت: یك وقت مراسم حمل قرآن با دف بود یك وقت بحث عدم مدیریت پیامبران و اینكه آنان نتوانستند عدالت را برقرار كنند مطرح می‌شود، یك روز در جایی می‌گوید اسلام متعلق به 1400 سال قبل بود و امروز این اسلام به درد امروز جامعه نمی‌خورد، در صدر اسلام مردم سوار اسب و الاغ می‌شدند ولی امروز سوار نمی‌شوند. 
ارزنده تأكید كرد: امروز هم گفته است آن چیزی كه ما باید صادر كنیم مكتب اسلام نیست بلكه مكتب ایرانی است، آقای محترم اگر ما می‌خواهیم برای ایران ارزش قائل شویم ایران این ارزش را از اسلام به دست آورده است. 
وی خاطرنشان كرد: عزت امروز ایران از عزتی است كه اسلام داده و متأسفانه در این میان یكی از بزرگواران از او حمایت می‌كند در حالی كه مشائی می‌گوید من نه برای دومین بار برای هزارمین بار می‌گویم ما با مردم اسرائیل مشكل نداریم و اصلاً نظر مردم و مراجع برایش ارزش ندارد. 
امام جمعه تویسركان گفت: مگر غیر از این است كه رأی 24 میلیونی و كل حضور مردم برای حمایت از اسلام و قرآن و مكتب اسلامی است نه شخص و گروه و حزبی، ناراحتی ما این است كه آن بزرگوار می‌آید در تلویزیون از مشائی حمایت می‌كند و می‌گوید حرف او حرف دولت است. 
وی عنوان داشت: آیا مردم رأی داده‌اند كه این حرف‌ها زده شود این را بدانید كه امروز یكی از منفورترین افراد در مملكت شخص مشائی است و از نظر مردم، مشائی در زباله‌دانی قرار گرفته است و مدتهاست مردم او را كنار گذاشته‌اند. 
خطیب جمعه تویسركان ادامه داد: چرا این فرد باید بیاید جلوی دوربین و زیر سایه دیگران خود را نشان بدهد و اگر دیگران توجه نكنند ما ساكت نخواهیم نشست چون مردم علما و مراجع از این مطالب نفرت كامل دارند. 
وی بیان داشت: بعضی هم برای فرافكنی حرف از اتحاد و وحدت می‌زنند كه نباید اختلاف‌افكنی كنید، اینها هر حرفی كه به پیامبر و قرآن و اسلام می‌خواهند بزنند اما ما باید سكوت كنیم. 
ارزنده خاطرنشان كرد: ما در هر لباس یا مقامی كه هستیم نباید حمایت افراطی از كسی بكنیم مگر حمایت از حق باشد و دولت باید از این افراد دور باشد
طبقه بندی: اخبار عمومی، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 شهریور 1389 توسط شهروند محلی

کلیه حقوق مطاب سایت برای سایت شهرستان تویسرکان محفوظ و کپی برداری تنها با ذکر لینک سایت مجاز میباشد