تبلیغات
سایت رسمی شهر تویسركان:اخبار روز تویسركان،تاریخچه تویسركان،گالری عكس تویسركان،منبع جامع اطلاعات شهری تویسركان - فیتیله ها ی شاد به تویسرکان خواهند آمد
گروه فیتیله، همان فیتیله شبکه دو سیما برای شادی بخشی به کودکان یتیم شهرمان با کمک صندوق خیریه امیرالمومنین (ع) فروردین ماه یا اردیبهشت ماه سال آینده راهی تویسرکان خواهند شد. بازیگرانی که علاوه بر معروفیت، محبوبیت را نیز نزد خالق و خلقش خریداری نموده اند
گروه فیتیله 1

گروه تئاتر چهره نما را همه ما به اسم گروه فیتیله می شناسیم . چهره هایی از جنس مردم ، وقتی ۲۰ سال پیش کارشان را آغاز کردند هیچ وقت فکر نمی کردند که در آینده نزدیک بتوانند اینقدر در بین بچه ها و بزرگتر ها به محبوبیت برسند. گروه فیتیله شبکه ۲ حالا پس از گذشت ۸ سال کار مداوم در سیما به ستاره های برنامه کودک و تلویزیون تبدیل شده اند.

محمد مسلمی، علی فروتن و حمید گلی ، اعضای گروه ۳ نفری فیتیله هستند، بازیگرانی که علیرغم معروفیت، محبوبیت را نیز نزد خالق و خلقش خریداری نمودند و خود را به بهایی اندک به حراج نگذاشتند و اجازه ندادند که غرور ناشی از معروفیت، آنها را از انسانیت به طریق شیطانی رهنمود سازد و این گروه دوست داشتنی در برنامه سفرنامه های فیتیله ای و فیتیله محبت این انسانیت خود را به وضوح به اثبات رسانده اند.

همه ما به عینه شاهد هستیم، هنگامی که هیبت یک نفر را تحت هر عنوانی در رسانه های تصویری و جراید به نمایش می گذارند دیگر به یک خدا زاده تبدیل می شود و هنگامی هم که به معروفیت دست پیدا می کند بی غصه از خدا زادگی به خدایی اصیل چنگ می زند.                                                  

 حال این سه بازیگر محبوب با رایزنی های صورت گرفته، قرار است دل غم گرفته ایتام یک شهر محروم را شاد کنند. آری یتیمان شهر تویسرکان چشم به راه این بزرگان کوچک نواز هستند و لحظه ها را شمارش می کنند تا که لحظه دیدار فرا رسد.

گروه فیتیله 2 
مسئول و خادم صندوق خیریه حضرت امیرالمؤمنین(ع) طی جلسه ای که با آقای علی فروتن در دفتر مدیریت رادیو فرهنگ و با حضور آقای کاظم زاده و سرکار خانم حسینی برگزار گردید از خواسته های این گروه برای حضور در بین ایتام تویسرکانی مطلع گردید و قول مساعد برای میّسر نمودن مسیر حضورشان را تا حد امکان و بنا به وسع صندوق به آقای علی فروتن ارائه نمود.

صندوق خیریه امیرالمومنین(ع) به مناسبت حضور گروه فیتیله و اجرای برنامه در تویسرکان، به دنبال جذب اسپانسر برای کمک به برگزاری هر چه بهتر مراسم و یاری به ایتام می باشد. لذا از تمامی ادارات، نهادها و کارخانجات خاص و عام، خصوصی و دولتی و تمامی گروه ها و بنگاه های غیر سیاسی و اقتصادی خواهشمندیم در صورت تمایل به حضور در بخش اسپانسر و تبلیغ با ما در ارتباط باشند .

قابل ذکر است بر اساس گفتگوی حضوری با آقای علی فروتن از بازیگرهای گروه فیتیله تصمیم بر این گرفته شد تا به امید خدا در فروردین ماه یا اردیبهشت ماه سال 1391 حداقل دو سانس برنامه در تویسرکان اجرا شود که سانس اول برای ایتام تویسرکانی با حدود 1500 نفر و سانس دوم در بعدازظهر همان روز برای عموم و با فروش بلیطی در حدود 3500 نفر .

ما نیز بر خود لازم می دانیم که خدمتگزار چنین بزرگانی باشیم و به خادمیت خویش، با تمام وجود افتخار می نماییم.

منبع خبر: وبلاگ صندوق خیریه حضرت امیرالمؤمنین (ع)،
طبقه بندی: اخبار شهر، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 23 دی 1390 توسط شهروند محلی

کلیه حقوق مطاب سایت برای سایت شهرستان تویسرکان محفوظ و کپی برداری تنها با ذکر لینک سایت مجاز میباشد