تبلیغات
سایت رسمی شهر تویسركان:اخبار روز تویسركان،تاریخچه تویسركان،گالری عكس تویسركان،منبع جامع اطلاعات شهری تویسركان - خدمتگزاری در راستای توسعه پایدار باشد

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: دستگاه‌های اجرایی باید ظرفیت‌های خالی در حوزهای مختلف را با نیاز و مطالبات مردم سنجیده و در راستای پیشبرد توسعه پایدار با محوریت مردم در همه عرصه‌ها اقدام كنند.

به گزارش خبرگزاری علی‌اكبر فامیل‌كریمی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان تویسركان با بیان اینكه شهدا مسیر خدمت را برای همه روشن كرده‌اند، اظهار داشت: امنیت و آرامش حاكم در جامعه امروز تضمین شده خون شهدا و رشادت‌ها و جوانمردی ایثارگران است.
وی تأكید كرد: اگر مسئولی توان خدمتگزاری در راستای ارتقا شاخص‌های حیطه مسئولیت واگذارشده را ندارد باید عرصه فعالیت و خدمات‌دهی را به افراد توانمند و صاحب تخصص واگذار كند.
معاون سیاسی- امنیتی استاندار همدان با اشاره به اینكه ماهیت كاركردی همه مسئولان باید برخوردار از ماهیتی ولایت‌مدارانه باشد، گفت: همه عوامل و دست‌اندركاران خدمات‌رسان به آحاد جامعه باید در قبال سند كاركرد وعملكردی خود پاسخگوی مردم باشند كه تنها راهكار راهبردی برای دستیابی به اهداف برنامه كاری اتكا به محور ولایت و رهبری است.
وی كارآمدی را یكی از شاخصه‌های كاركردی برنامه‌های كاری برشمرد و تأكید كرد: شهرستان تویسركان با ظرفیت و توانمندی بالفعل و بالقوه و سابقه تاریخی، مذهبی و فرهنگی بیش از 2 هزار و 500 ساله نیازمند خدمت و تلاش متمركز همگام با تعامل است، بنابراین باید با نگاهی كارشناسانه و كاربردی در تمام بخش‌ها ورود پیدا كنیم.
فامیل‌كریمی اضافه كرد: آرامشی كه به خاطر فضای بكر خدادادی در شهرستان تویسركان حكمفرماست نمونه بارز منطقه‌ای تعریف شده و توانمند و پویاست كه لازمه احیای و توسعه ظرفیت‌ها مورد نیاز این صنعت مستلزم توجه ویژه مسئولان استانی و شهرستانی است.
وی در پایان واكاوی دقیق لایه‌های نیازها و كمبودهای موجود جامعه هدف را وظیفه هر مسئول خواند و تأكید كرد: فراهم سازی زمینه و بستر فعالیت‌های صادقانه با اجرای طرحی هدفمند در درازمدت برای پاسخگوی خواسته‌های به حق اقشار مختلف مردم وظیفه همه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه است در غیر این صورت جفای جبران‌ناپذیری در حق حقوق مردم خواهد بود.


طبقه بندی: اخبار شهر، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 20 مرداد 1390 توسط شهروند محلی

کلیه حقوق مطاب سایت برای سایت شهرستان تویسرکان محفوظ و کپی برداری تنها با ذکر لینک سایت مجاز میباشد